Doručenie objednaného tovaru

V prípade, že objednáte tovar, ktorý je skladom do 11:00, odošleme Vám tento tovar na celom území Slovenskej republiky v ten istý deň. (Platí iba v pracovné dni). Prepravná spoločnosť GLS aj Geis má na doručenie 24 hodín, takže tovar máte na druhý deň po uskutočnení objednávky na Vašej prevádzke. V prípade, že objednáte tovar po 11:00 hodine, bude odoslaný nasledujúci deň, takže ho máte za 2 dni u Vás doma.

Bohužiaľ i u nás môže dôjsť k situácii, kedy nebudeme môcť dodať tovar v stanovenej lehote. V tom prípade Vás budeme vždy kontaktovať a dohodneme sa s Vami na ďalšom postupe (dostanete informáciu o dostupnosti tovaru, ponúkneme Vám iný podobný tovar, vykonáme storno objednávky). Vyhradzujeme si právo od zmluvy odstúpiť v prípade, že tovar nebude u dodávateľa dostupný. Ak bude nedodaný tovar vopred uhradený a dohodneme sa na storne objednávky, bude Vám čiastka za objednávku vrátená do 7 dní od uskutočnenia dohody. Objednávka je návrhom kúpnej zmluvy, ktorá vzniká samotným dodaním tovaru. Podmienkou platnosti elektronickej objednávky je vyplnenie všetkých predpísaných údajov a náležitostí v objednávkovom formulári.

Pokiaľ zvolíte ako spôsob platby platbu prevodom na náš účet, bude pre Vás tovar rezervovaný po dobu 7 dní. Ak po uplynutí tejto lehoty nebude celá čiastka objednávky (vrátane poštovného) pripísaná na náš účet, bude objednávka stornovaná a tovar vrátený do predaja. Prevádzkovateľ internetového obchodu Beáta Hovanová, Šulekova 1655/44, 811 03 Bratislava, nenesie zodpovednosť za zásielky zverené k dodaniu prepravnej spoločnosti GLS alebo Geis. V prípade nedoručenia zásielky nás kontaktujte e-mailom na adrese info@skvelamama.sk

Ceny prepravy 

Ceny prepravyPlatba bankovým prevodomPlatba dobierkou
Pri objednávke do 60 €3,99 €5,99 €
Pri objednávke nad 60 €ZDARMA2 €

 

Tovar Vám bude doručený prostredníctvom kuriérskej služby GLS alebo Geis do 24 hodín od expedície. Priebeh prepravy môžete sledovať na stránkach www.gls-slovakia.sk po zadaní kódu balíka, ktorý Vám prepravca zašle formou sms správy.

V prípade prekročenia hmotnosti objednávky nad 250 kg, budeme musieť zásielku zaslať na palete.

V prípade, že si zvolíte ako formu úhrady platbu bankovým prevodom, úhradu vykonáte na účet VÚB, IBAN: SKSK0602000000 004595891655. Pri tomto spôsobe úhrady je nutné uviesť variabilný symbol, ktorý dostanete v emaily, ihneď po odoslaní objednávky. Tovar bude zaslaný až po úhrade celej čiastky objednávky vrátane poštovného.