Drevené skrine sú nábytková klasika, ktorá pretrváva a v nábytkovej móde bude ešte dlho trendy a „in“. Drevené skrine so sebou prinášajú nielen kvalitu, ale aj praktickosť a štýl. Skrine sa vyrábajú v rôznych farebných prevedeniach s rôznymi funkciami a variáciami, takže už sa stačí len rozhodnúť aký typ a farba alebo vášmu dieťaťu budú vyhovovať najlepšie. Každý typ nábytku je potrebné zladiť so štýlom priestoru a hlavne správne zmerať, aby do priestoru rozmerovo vošiel a zapadol a rovnako je to aj so skriňami. Drevené skrine sú jednoducho zmontovateľné, takže ich pokojne zvládne skonštruovať aj nekutil bez menších problémov a bez veľkej časovej náročnosti. Všetky typy skriní a skriniek sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú nielen odolné, ale aj stálofarebné pričom neobsahujú žiadne zdraviu škodlivé látky. Údržba skriní je jednoduchá, ošetrovať ich treba tak ako zbytok dreveného nábytku.

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Detská skriňa Drewex Hviezdičky sivá

251.16  vrátane DPH
Drevená detská šatníková skriňa Drewex s veselým obrázkom, vyrobená z kvalitného borovicového dreva. V spodnej časti je objemný šuplík. Rozmery: cca 160x83x48 cm.

Detská skriňa Drewex Žirafa prírodná

273.74  vrátane DPH
Drevená detská šatníková skriňa Drewex s veselým obrázkom, vyrobená z kvalitného borovicového dreva. V spodnej časti je objemný šuplík. Rozmery: cca 160x83x48 cm.

Detská skriňa Drewex Malý medvedík a motýlik sivá

296.57  vrátane DPH
Drevená detská šatníková skriňa Drewex s veselým obrázkom medvedíka a motýlika, vyrobená z kvalitného borovicového dreva. V spodnej časti je objemný šuplík. Rozmery: cca 160x83x48 cm.