Klinové vankúše patria medzi dojčenské vankúše pre bábätká a sú vhodné najmä na použitie do kočíkov. Aby bolo dieťatko počas kočíkovania spokojné, musí mu byť dostatočne pohodlne, nič ho nesmie tlačiť. Dôležitý je aj správna poloha detskej chrbtičky, vďaka čomu sa dieťa nemá tendenciu príliš mrviť alebo predčasne budiť. Profilovaný tvar klinového vankúša zaisťuje správnu polohu chrbtice bábätka, čím mu zabezpečuje nielen pohodlie a komfort, ale položenie hlavičky o niečo vyššie než telíčka zabraňuje grckaniu či zabiehaniu slín. Vankúš tak zaisťuje kvalitný a bezpečný spánok a odpočinok vášho dieťaťa. Vankúše sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré majú antialergické vlastnosti. Poťah vankúša je možné z vankúšika zobliecť a vyprať. Vankúše sa vyrábajú z rôznych materiálov a v rôznych veľkostiach, a preto je vhodné vedieť veľkosť kočíka, do ktorého vankúše kupujete.

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Dojčenský vankúš – klin Sensillo biely Luxe s aloe vera 30×37 cm do kočíka

12.46  vrátane DPH
Dojčenský vankúš - klin do kočíka Sensillo Luxe s aloe vera pre bábätká. Profilovaný tvar zaisťuje správnu polohu chrbtice bábätka. Položenie hlavičky o niečo vyššie než telíčka zabraňuje grckaniu a zaisťuje kvalitný a bezpečný spánok či odpočinok Vášho dieťaťa. Je vyrobený z akostného antialergického materiálu. Vankúš má poťah s aloe vera, ktorý možno sňať a vyprať. Zloženie obliečky: 100% polyester. Výplň: molitan. Rozmery: šxh cca 30x38 cm, výška v najvyššom bode cca 7 cm.

Dojčenský vankúš – klin Sensillo biely Luxe s aloe vera 60×38 cm

14.32  vrátane DPH
Kojenecký vankúš - klin do postieľky Sensillo Luxe s aloe vera pre bábätká. Profilovaný tvar zaisťuje správnu polohu chrbtice bábätka. Položenie hlavičky o niečo vyššie než telíčka zabraňuje grckaniu a zaisťuje kvalitný a bezpečný spánok či odpočinok Vášho dieťaťa. Je vyrobený z akostného antialergického materiálu. Vankúš má poťah s aloe vera, ktorý možno sňať a vyprať. Zloženie obliečky: 100% polyester. Výplň: molitan. Rozmery: šxh cca 60x38 cm, výška v najvyššom bode cca 7 cm.

Dojčenský vankúš – 2 kliny Sensillo

13.62  vrátane DPH
Kojenecký polštář – 2 klíny Sensillo pro miminka. Díky svému tvaru zabraňuje ublinkávání a zároveň snižuje riziko udušení při spánku. Určený do postýlek či kočárků. Vyroben z jakostního antialergického materiálu. Složení: potah: 100% polyester. Výplň: 100% pružná polyuretanová pěna. Lze prát v pračce. Rozměry: šxhxv cca 54x36x11 cm.

Dojčenský vankúš – klin Sensillo biely 30×37 cm do kočíka

9.04  vrátane DPH
Kojenecký vankúš - klin do kočíka Sensillo. Profilovaný tvar zaisťuje správnu polohu chrbtice. Vankúš má poťah, ktorý možno sňať a vyprať. Zloženie obliečky: 100% polyester. Výplň: molitan. Rozmery: šxh cca 30x37 cm, výška v najvyššom bode cca 7 cm.

Dojčenský vankúš – klin Sensillo biely 59×37 cm

9.67  vrátane DPH
Kojenecký vankúš - klin do postieľky Sensillo. Profilovaný tvar zaisťuje správnu polohu chrbtice bábätka. Vankúš má poťah, ktorý možno sňať a vyprať. Zloženie obliečky: 100% polyester. Výplň: molitan. Rozmery: šxh cca 59x37 cm, výška v najvyššom bode cca 7 cm.

Dojčenský semiškový vankúš – klin s vetracími otvormi sivý

24.33  vrátane DPH

Kojenecký vankúš - klin do kočíka. Je vhodný do kočíka, košíka, kolísky alebo aj do postieľky. Klin má ventilačné otvory a semišový poťah, ktorý možno zložiť a prať v práčke. Zloženie obliečky 80% bavlna, 20% polyester. Výplň molitan. Rozmer 40x36 cm, výška v najvyššom bode cca 7 cm.

Dojčenský vankúš – klin malý

20.63  vrátane DPH

Dojčenský vankúš - klin do postieľky. Je vyrobené z akostného antialergického materiálu. Zloženie obliečky: 80% bavlna, 20% lycra. Výplň: molitan. Rozmery: 60x36 cm , výška v najvyššom bode 6,5 cm.