Deti milujú vodu a kúpanie v nej. Čas kúpania v domácom nafukovacom bazéne, plavárenskom bazéne alebo v mori je príjemne stráveným časom s rodinou či priateľmi. Je to čas čľapotania, kúpania, plávania a detských vodných hier s mamičkou či oteckom, súrodencami alebo kamarátmi. Nafukovacie hračky sú veľmi vhodnými doplnkami určenými nielen do domácich bazénikov, ale aj do veľkých bazénov či do mora. Deti sa s nimi dokážu prehrať celé hodiny na rôzne spôsoby. Vzájomne si ich môžu s kamarátmi vo vode požičiavať a vďaka tomu utužovať priateľstvá. Nafukovacie hračky sa vo vode nepotopia, a preto sa deťom ani nestratia. Hračky je možné použiť aj mimo bazénov, ale je potrebné dať pozor, aby sa nepraskli o ostrý predmet. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú nielen odolné, ale aj stálofarebné a zdravotne nezávadné.

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Detská nafukovacia korytnačka do vody s rukoväťami Bestway 140 cm

18.67  vrátane DPH

Detská nafukovacia korytnačka do vody Bestway. Má dve pevné držadlá pre pohodlné uchytenie. Vaše deti si určite užijú veľa zábavy a príjemného osvieženia v horúcich letných dňoch. Delfína možno používať v bazénoch i pri mori. Zloženie: PVC. Rozmer: 140x140 cm. Od 3 rokov.

Detský nafukovací delfín do vody s rukoväťami Bestway modrý

14.30  vrátane DPH

Detský nafukovací delfín do vody Bestway. Delfín má dve pevné držadlá pre pohodlné uchytenie. Vaše deti si určite užijú veľa zábavy a príjemného osvieženia v horúcich letných dňoch. Delfína možno používať v bazénoch i pri mori. Zloženie: PVC. Rozmer: cca 157x94 cm. Od 3 rokov.