Nachádzame sa v dobe, keď si musíme vážiť naše životné prostredie a starať sa oň najlepšie ako sa dá. Preto je vhodné si na každý nákup priniesť vlastnú tašku, ktorá sa dá použiť viac krát. Štatistiky tvrdia, že nikto nemáva také veľké nákupy ako mamičky alebo rodiny s deťmi. Ak ešte vhodnú nákupnú tašku nemáte a chcete vyzerať štýlovo, nákupné tašky s potlačou sú pre vás to pravé. Tašky sú vysoko funkčné a sú vhodné aj ako nápaditý a kreatívny darček pre kamarátky. Všetky typy tašiek sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú nielen vysoko odolné, ale aj stálofarebné pričom neobsahujú žiadne zdraviu škodlivé látky. Motívy sú vytlačené kvalitnou certifikovanou potlačou čo zaručuje stálofarebnosť a dlhodobú trvanlivosť. Tašky sú ekologické, šetrné k prírode, priestranné, hlavne praktické a v dnešnej dobe čím ďalej tým viac obľúbené. Okrem toho, materiál je ľahučký a taška veľmi dobre skladná.

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Bavlnená nákupná taška prírodná s potlačou New Baby Mandala

7.07  vrátane DPH
Krásna, pevná, vtipná a zároveň praktická bavlnená nákupná taška s potlačou New Baby. Tašku zdobí originálny obrázok. Motív je vytlačený kvalitnou certifikovanou potlačou. Taška je ekologická, šetrná k prírode, priestranná, hlavne praktická a v dnešnej dobe čím ďalej tým viac obľúbená. Je ľahučká a dobre skladná. Zloženie: 100% bavlna. Rozmery: vxš cca 40x37 cm. Dĺžka uší: cca 67 cm.

Bavlnená nákupná taška prírodná s potlačou New Baby

7.07  vrátane DPH
Krásna, pevná, vtipná a zároveň praktická bavlnená nákupná taška s potlačou New Baby. Tašku zdobí originálny obrázok a nápis Pozor máma na nákupu. Motív je vytlačený kvalitnou certifikovanou potlačou. Taška je ekologická, šetrná k prírode, priestranná, hlavne praktická a v dnešnej dobe čím ďalej tým viac obľúbená. Je ľahučká a dobre skladná. Zloženie: 100% bavlna. Rozmery: vxš cca 40x37 cm. Dĺžka uší: cca 67 cm.

Bavlnená nákupná taška prírodná s potlačou New Baby Merry Christmas

7.07  vrátane DPH
Krásna, pevná, vtipná a zároveň praktická bavlnená nákupná taška s potlačou New Baby. Tašku zdobí originálny obrázok a nápis Merry Christmas. Motív je vytlačený kvalitnou certifikovanou potlačou. Taška je ekologická, šetrná k prírode, priestranná, hlavne praktická a v dnešnej dobe čím ďalej tým viac obľúbená. Je ľahučká a dobre skladná. Zloženie: 100% bavlna. Rozmery: vxš cca 40x37 cm. Dĺžka uší: cca 67 cm.